HİZMETLERİMİZ

CEPKASK A.Ş 15 YILLIK BİLGİ VE BİRİKİM İLE YÜKSEK KALİTE DE GÜVENCE VE HİZMET SUNAR

Türkiye’nin en eski, en ucuz, teminat bakımından en geniş hizmet paketleri; Cep Telefonları için “Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketi”, Notebook, Tablet Pc, Televizyon ve Fotoğraf makineleri için “Teknokask Güvence ve Hizmet Paketleri”.Taklitlerinden sakınınız, Cebiniz de içiniz de rahat etsin.

CEPKASK CEP TELEFONU HİZMET PAKETİ

Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketi her marka model Cep telefonlarını, Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı teması, Kavrulma, Yüksek voltaj, Doğal afetler sebebiyle oluşan hasarlara ve Gasp, Kapkaç ve sertifika şartları çerçevesinde Hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alırken, müşterilerine ayrıca Danışmanlık, Teknik Destek, Hukuki Danışmanlık, Kurulum, Veri Kurtarma, Teknik Servis gibi hizmetleri de bir bütün olarak sunmaktadır.

TEKNOKASK ELEKTRONİK CİHAZ HİZMET PAKETİ​

Teknokask Elektronik Cihaz Hizmet Paketi her marka model elektronik cihazları Çarpma, Düşme, Kırılma, Sıvı teması, Kavrulma, Yüksek voltaj, Doğal afetler sebebiyle oluşan hasarlara ve Gasp, Kapkaç, Hırsızlık gibi risklere karşı güvence altına alırken, müşterilerine ayrıca Danışmanlık, Teknik Destek, Hukuki Danışmanlık, Kurulum, Veri Kurtarma, Teknik Servis gibi hizmetleri de bir bütün olarak sunmaktadır.

GARANTİ ASLA CEPKASK VE TEKNOKASK DEĞİLDİR!​

Garanti üretim hatalarını, Cepkask ve Teknokask kullanıcı hatalarını ve hırsızlıkları güvence altına alır. Cep telefonunuzu kılıf, kırılmaz cam ile koruyamazsınız. Cep telefonunuzu ve Elektronik cihazlarınızı Cepkask ve Teknokask ile güvence altına alın, Cebiniz de içiniz de rahat etsin.

TÜRKİYE’DE İLK VE TEK RAKİPSİZ HİZMET​

15 yıldır Türkiye’de faaliyet göstermekte olan Cepkask AŞ’nin ürünleri olan Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketleri gerek hizmet kapsamı bakımından, gerekse fiyat bakımından rakipsizdir.
Örneğin Turkcell , Türk Telekom , Vodafone , Teknosa , Media Markt Kasko hizmetlerinde Gasp, Kapkaç, Hırsızlık gibi teminatlar yoktur.
Türkiye’de Cep telefonu, Tablet, Notebook, SLR Fotoğraf makinesi, Televizyon gibi elektronik cihazlara Gasp, Kapkaç ve Hırsızlık teminatını sadece Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketleri vermektedir.
Bu hizmet farkına rağmen en ucuz fiyat politikası sadece Cepkask A.Ş de vardır.
Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketleri Cepkask AŞ’nin www.ekask.com.tr resmi e-ticaret sitesinde cep telefonlarının ve diğer elektronik cihazların satış fiyatlarına göre güvence paketleri 3 bareme ayrılmış olup, rakiplerine nazaran çok daha ucuzdur.

PAYU İLE 2 – 12 AY TAKSİT SEÇENEKLERİ İLE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ​

Cepkask AŞ’nin resmi E-Ticaret Sitesi olan www.ekask.com.tr üzerinden Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketlerini gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.
Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen Ödeme Kuruluşu PayU ile yapılan iş birliği sonucu tüm ödemeler doğrudan PayU altyapısı kullanılarak PayU sayfaları üzerinden yüksek güvenlik içinde yapılmaktadır.
Bir Naspers iştiraki olan PayU, Dünya’nın önde gelen online ödeme altyapısı sağlayıcılarından biri olarak müşterilerimize her zaman güvenli, hızlı, basit ve etkili bir online ödeme süreci sunmaktadır.
PayU Türkiye, 16 ülkede hizmet veren ve 2011 yılından bu yana Visa ve Master Card tarafından onaylanan, BDDK izinli Türkiye’nin ilk lider ödeme servis sağlayıcısıdır. www.payu.com.tr

BİR AY GERİYE DÖNÜK CEPKASK VE TEKNOKASK ALIM FIRSATI​

Cepkask ve Teknokask müşterileri bir ay içinde satın aldığı Cep telefonu, Tablet, Notebook, SLR Fotoğraf makinesi, Televizyon için www.ekask.com.tr den güvence paketi satın alabilmektedirler. Geriye dönük satın alma opsiyonu Türkiye’de sadece Cepkask ve Teknokask Güvence ve Hizmet Paketlerinde vardır.
Elektronik cihaz satın alırken size Cepkask veya Teknokask Hizmet Paketlerimiz sunulmamış olabilir. Bu durumda 30 gün içinde elektronik cihazınızı www.ekask.com.tr üzerinden güvence altına alabilirsiniz.

KALİTE SERTİFİKALAR

Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketleri Dünya’nın önde gelen Uluslararası Belgelendirme Kuruluşu IQR Certification tarafından verilmiş kalite belgelerine sahiptir.
Cepkask ve Teknokask Hizmet Paketleri, ISO 9001:2015 Yönetim Sistemi Kalite Belgesi QMS-01642 ve Müşteri Memnuniyeti Kalite Belgesine MM-01342 sahiptir.

CEPKASK AŞ HAKKINDA

Cepkask İleri Teknoloji Ürünleri San. Tic. A.Ş, 60 yıllık sigortacılık tecrübesi ile 2003 yılında Türkiye’de ilk defa Cepkask Cep Telefonu Hizmet Paketi’ni, 2007 yılında da Teknokask Elektronik Cihaz Hizmet Paketini kullanıcılarının hizmetine sundu.
Türkiye yasal garanti dışında kalan satış sonrası hizmetler ile ilk defa Cepkask ile tanıştı. Günümüzdeki birçok benzer hizmetin kuruluşuna öncülük etmiştir.
Cepkask A.Ş yüze yakın konusunda deneyimli personeli, yüksek teknolojik alt yapısı, Türkiye çapında 5 bine yakın faal bayisi, güçlü sermaye yapısı ile global çapta hizmet veren İstanbul merkezli bir şirkettir.
Cepkask A.Ş hakkında www.cepkask.com.tr , www.cepkask.com , www.teknokask.com.tr, www.teknopaket.com.tr web sitelerinde tüm bilgiler mevcuttur.
Cepkask A.Ş marka iş birlikleri, kurumsal müşterileri, distribütörleri, bayileri ve www.ekask.com.tr
E-Ticaret Sitesi aracılığıyla son kullanıcı ile buluşmaktadır.
Cepkask AŞ’nin kuruluş ve hizmet felsefesi, Köklü geçmişi ile etik değerlere sıkı sıkıya bağlı, Güçlü, Dürüst ve Öncü olarak belirlenmiştir.

Cepkask “GÜÇ VE GÜVENLİK GELENEĞİ” “CEBİNİZ DE İÇİNİZ DE RAHAT ETSİN”